Przejdź do głównej treści
Przejdź do menu
Poczta SU Kraków
Rozmiar czcionki A A A
Wersja dla niedowidzących

ul. Mikołaja Kopernika 36, 31-501 Kraków

Informacja telefoniczna pn-pt 7:30-15:00: +48 12 424 70 00

fax: +48 12 424 74 87

Dzień Otwarty Klastra LifeScience Kraków 2016

2016/06/08

Dzień otwarty Klastra LifeScience Kraków ma na celu pokazanie strategii, potencjału i działań inicjatywy klastrowej w kontekście inteligentnej specjalizacji Małopolski – Nauki o Życiu. Najlepszym sposobem przedstawienia dziedziny Nauki o Życiu jest przedstawienie liderów i ich działań oraz pokazanie ciekawych projektów i wydarzeń.

Adresatami imprezy są zarówno aktualni Partnerzy Klastra, jak również inne podmioty sektora nauki, biznesu i zdrowia z Regionu i okolic, zainteresowane innowacjami dla „Zdrowia i Jakości Życia”.

- Dla pierwszych jest to okazja do zaprezentowania swojej pozycji, działań lub oferty w obszarze innowacji – w szczególności w odniesieniu do strategicznych kierunków inteligentnej specjalizacji Regionu. To również okazja do poznania pełnej oferty korzyści i do zwiększenia swojego zaangażowania we wspólną inicjatywę.
- Dla drugich, nie będących (jeszcze) partnerami Klastra, Dzień otwarty to możliwość poznania założeń i celów koncepcji inteligentnej specjalizacji, w tym programów wspierających działalność innowacyjną i przedsiębiorczą w tej dziedzinie.

Dzień Otwarty Klastra LifeScience Kraków jest okazją do spotkania Partnerów i sympatyków Klastra. Daje możliwość poznania oferty członków Klastra i nawiązania z nimi kontaktów. Partnerom daje szansę zaprezentowania swoich działań i potrzeb.

Prezentacje związane ze Szpitalem Uniwersyteckim:

  • 12:10 Prezentacja projektu BFCC - Baltic Fracture Competence Centre realizowanego w ramach "Interreg Baltic Sea Region Programme" (Kazimierz Cięciak)
  • 12:20 Prezentacja ogólna dotycząca Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (Grzegorz Szklarczyk)

Więcej informacji i szczegółowy program znaleźć można na stronie Klastra: http://lifescience.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-klastra-lifescience-krakow-16-06-2016/