Przejdź do głównej treści
Przejdź do menu
Poczta SU Kraków
Rozmiar czcionki A A A
Wersja dla niedowidzących

ul. Mikołaja Kopernika 36, 31-501 Kraków

Informacja telefoniczna pn-pt 7:30-15:00: +48 12 424 70 00

fax: +48 12 424 74 87

Szkolenie e-learningowe z diagnostyki i leczenia zespołu stopy cukrzycowej

2017/06/02

Szanowni Państwo,

Szpital Uniwersytecki w Krakowie, na zlecenie Ministerstwa Zdrowia, przygotował dla lekarzy i pielęgniarek różnych specjalności − w tym lekarzy POZ, lekarzy specjalistów w zakresie chorób wewnętrznych oraz metabolicznych – szkolenie e-learningowe w zakresie prewencji, diagnostyki i terapii Zespołu Stopy Cukrzycowej. Jest ono realizowane w ramach „Programu Wsparcia Ambulatoryjnego Leczenia Zespołu Stopy Cukrzycowej na lata 2016-2018”.

Projekt jest adresowany do lekarzy i pielęgniarek z całego kraju, którzy chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie opieki nad pacjentami ze stopą cukrzycową. Szkolenie jest bezpłatne. Można z niego skorzystać logując się do platformy internetowej, dostępnej pod adresem: https://szkolenia.su.krakow.pl

Lekarze i pielęgniarki  po zalogowaniu się do systemu  (wymagane jest podanie numeru prawa wykonywania zawodu), uzyskują dostęp do materiałów edukacyjnych w formie filmów instruktażowych. Warunkiem ukończenia kursu jest poprawne wypełnienie testu sprawdzającego. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku  uczestnicy mogą wydrukować certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia.

Ze szkolenia można skorzystać w terminie do 31 grudnia 2018 r.

Serdecznie zapraszamy.

logo szpitala uniwersyteckiegologo ministerstwa zdrowia

  • Stopa cukrzycowa_e-learning_instrukcja [pdf, 370 KB] Pobierz