Przejdź do głównej treści
Przejdź do menu
Poczta SU Kraków
Rozmiar czcionki A A A
Wersja dla niedowidzących

ul. Mikołaja Kopernika 36, 31-501 Kraków

Informacja telefoniczna pn-pt 7:30-15:00: +48 12 424 70 00

fax: +48 12 424 74 87

Oddział Kliniczny Położnictwa i Perinatologii

Rejestracja: 12 424-85-04

Przejdź do menu 3 poziomu

O nas

Oddział Kliniczny Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie jest ośrodkiem klinicznym o najwyższym, trzecim stopniu referencyjności. Prowadzi leczenie według najnowszych standardów w perinatologii i położnictwie. Oddział Kliniczny otacza opieką kobiety w ciążach powikłanych cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym i innymi chorobami układu krążenia, konfliktem serologicznym, chorobami autoimmunologicznymi, a także innymi problemami wymagającymi specjalistycznej diagnostyki i stosownego postępowania.

Pacjentkom zapewnia się nowoczesną diagnostykę obejmującą badania biochemiczne i biofizyczne oraz badania prenatalne, zarówno nieinwazyjne jak i inwazyjne. W naszej jednostce zapewniamy każdej ciężarnej poród w znieczuleniu. Dbając o bezpieczeństwo i komfort rodzących, zapewniamy także bezpłatne porody rodzinne, zarówno dla porodu prawidłowego jak i rozwiązania ciąży patologicznej. Większość lekarzy Oddziału posiada międzynarodowe certyfikaty Fetal Medicine Foundation z zakresu diagnostyki wad płodu.

W ramach Oddziału Klinicznego funkcjonuje wysokospecjalistyczna Poradnia Patologii Ciąży, w której wykonywane są konsultacje niezbędne przy prowadzeniu ciąży wysokiego ryzyka, zgodnie z programem opieki perinatalnej.

DECODECODECO

 


DECO