Przejdź do głównej treści
Przejdź do menu
Poczta SU Kraków
Rozmiar czcionki A A A
Wersja dla niedowidzących

ul. Mikołaja Kopernika 36, 31-501 Kraków

Informacja telefoniczna pn-pt 7:30-15:00: +48 12 424 70 00

fax: +48 12 424 74 87

Podziękowania dla O/K Położnictwa i Perinatologii

Witam,

Nazywam się Karolina i zostałam po raz drugi szczęśliwą mamą, kolejny raz rodziłam w Szpitalu Uniwersyteckim i jestem bardzo zadowolona. Przy pierwszym jak i przy drugim porodzie towarzyszyła nam położna Pani Wioletta Stoch. Miła, uczynna, pomocna, po prostu położona z powołania. Z zaangażowaniem wykonywała swoją pracę dzięki temu, czułam się zaopiekowana. Przychodziła badała, sprawdzała jak się czuje zawsze z uśmiechem na twarzy. Pani Wiola pomogła mi przetrwać bolesne bóle skurczowe, a podczas samego porodu jasno, zrozumiale i konkretnie mnie instruowała co i jak robić, dzięki temu uniknęłam pęknięcia i nacięcia krocza. Bardzo szybko doszłam do siebie.
Pomagała mi we wszystkim. Tacy pracownicy powinni być docenieni. Jestem bardzo zadowolona ze po raz kolejny udało nam się trafić na Panią Wiole.
Dziękujemy za wszystko - Karolina i Miłoszek.

P.S. Z tego miejsca bardzo mocno dziękuję, również wszystkim tym którzy się nami zajmowali i opiekowali, wszystkim lekarzom i położnym.
Najbardziej Pani doktor prowadzącej Irenie Kaim. Cudowna osoba i kompetentna lekarka, najlepsza jaką znam. (Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia).

Z wyrazami szacunku,
Karolina