Przejdź do głównej treści
Przejdź do menu
Poczta SU Kraków
Rozmiar czcionki A A A
Wersja dla niedowidzących

ul. Mikołaja Kopernika 36, 31-501 Kraków

Informacja telefoniczna pn-pt 7:30-15:00: +48 12 424 70 00

fax: +48 12 424 74 87

Podziękowania dla prof. dr hab. n. med. Dariusza Dudka

Podziękowania dla prof. dr hab. n. med. Dariusza Dudka, kierownika II Oddziału Klinicznego Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowej

Szanowny Panie Profesorze,

Chciałbym serdecznie podziękować za opiekę medyczną.Podczas mojego pobytu na oddziale przeszedłem zabieg koronarografii i chyba jako jeden z nielicznych pacjentów mogę ocenić postęp jaki dokonał się w tej dziedzinie. Otóż taki sam zabieg przeszedłem ponad 30 lat temu i co więcej w tej samej klinice, w tym samym miejscu i w tych samych warunkach lokalowych.

Dlatego pragnę wyrazić swoje uznanie jak również podziw dla osiągnięć zespołu pod kierownictwem Pana Profesora. Należy zwrócić uwagę, że to właśnie z tego ośrodka naukowego wywodzą się wysokiej klasy specjaliści z którymi my jako pacjenci możemy się spotkać w różnych placówkach leczniczych, których wiedza i postawa wobec pacjenta jest wykładnią atmosfery kreowanej na tym oddziale klinicznym.

W tym miejscu także należy przywołać postać Profesora Jacka Dubiela, który przez lata tworzył podwaliny dla osiągnięć obecnego zespołu. Pozostaje mi jeszcze przekazać podziękowanie za zaangażowanie dla zespołu pielęgniarskiego wraz Panią oddziałową  i życzyć wszystkim Państwu wszelkiej pomyślności.

Łączę wyrazy szacunku,
Grzegorz