Przejdź do głównej treści
Przejdź do menu
Poczta SU Kraków
Rozmiar czcionki A A A
Wersja dla niedowidzących

ul. Mikołaja Kopernika 36, 31-501 Kraków

Informacja telefoniczna pn-pt 7:30-15:00: +48 12 424 70 00

fax: +48 12 424 74 87

Podziękowania dla Regionalnej Poradni Patologii Ciąży

Dzień dobry,

W dniu 10.04.2018 roku byłam pacjentem Regionalnej Poradni Patologii Ciąży i ze swojej strony chciałabym zwrócić uwagę na niesamowitą życzliwość i umiejętne podejście do pacjentek, z którym miałam okazję się zetknąć. Już od momentu mojego pojawienia się w gabinecie panie Danuta Wójcik oraz Anna Krzemińska zadbały o to, żebym  czuła się komfortowo. Ich uśmiech i życzliwość wobec (zdenerwowanych całą sytuacją i czekającymi badaniami) kobiet sprawiają, że wizyta przebiega wprzyjaznej atmosferze i pozwala rozładować towarzyszący wizycie stres.

Chciałabym zwrócić uwagę na równie życzliwe i profesjonalne podejście dwóch lekarek (niestety nie zapamiętałam nazwisk), które pełniły dyżur w Poradni (pokój numer 10). Ich zainteresowanie stanem zdrowia pacjentki, wyczerpujące podawanie informacji na temat diagnozy w sposób przejrzysty  i zrozumiały dla laika, poświęcenie na wizytę takiej ilości czasu by wszelkie wątpliwości zostały rozwiane  zasługuje na uznanie.

Podsumowując - mam nadzieję, że od dziś na mojej drodze będę miała okazję spotykać tylko lekarzy i personel medyczny z takim podejściem do pacjentów,  z jakim miałam okazję zetknąć się wczoraj na swojej drodze w Poradni.

Pozdrawiam,
Aleksandra