Przejdź do głównej treści
Przejdź do menu
Poczta SU Kraków
Rozmiar czcionki A A A
Wersja dla niedowidzących

ul. Mikołaja Kopernika 36, 31-501 Kraków

Informacja telefoniczna pn-pt 7:30-15:00: +48 12 424 70 00

fax: +48 12 424 74 87

Podziękowanie dla Pracowników Bloku Porodowego

Poniżej zamieszczamy treść maila, jaki wpłynął do Telewizji Kraków. Za wszystkie zawarte w nim ciepłe słowa i uznanie, serdecznie dziękujemy. Szczęśliwym Rodzicom życzymy wiele pomyślności i samych radosnych chwil.

***

Szanowni Państwo,

Pisze do was nowo – upieczony tatuś małej Kingi. Piszę, bo wiele widzimy w mediach o problemach, które drążą nasz Kraj. Wiemy że sensacje budują audytorium, ale uważam przy tym, że często nie zauważamy zwykłych – niezwykłych ludzi którzy codziennie wykonują wspaniałą robotę uważając się za normalnych ludzi. I nie chodzi tutaj o budowaniu komuś pomników za życia ale  o uznanie profesjonalizmu i poświęcenia i o pokazanie przykładu że w Naszym Kraju mamy wspaniałych ludzi robiących codziennie (jak sami skromnie mówią) zwykłe –  dla nas zwykłych ludzi - niezwykłe rzeczy .

Mając na względzie powyższe proszę o produkcję materiału na temat wspaniałej roboty  jaką wykonuje Blok położnicy w Krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie pod kierownictwem pani dr Anny MAMAM-BAŁAGA.

Dnia 07 lipca 2016 na świat w w/w oddziale przyszła na świat nasz córka Kinga. Poród o tyle normalny co niezwykły. Normalny – bo bez żadnych problemów i komplikacji. Niezwykły bo we wspaniałej atmosferze zespołu kierowanego przez panią dr Anię.

Mamy już 8 letniego syna i porównując poprzedni poród (w prywatnym szpitalu w Krakowie) do porodu Kingi uważamy sytuację w na Bolku Porodowym w Szpitalu Uniwersyteckim  za wspaniały przykład tego że w Polsce da się robić super robotę w Państwowej Instytucji. Co więcej - dając przykład dla innych tego typu placówek w Kraju, ponadto ucząc młodych ludzi (studentów) profesjonalizmu i normalnego, nie nadętego, podejścia do pacjenta.

Kończąc, proszę jeszcze raz o produkcję materiału o pracy Bloku położniczego w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim  jako wyraz uznania pracy ludzi Niezwykłych.

Chociaż sami mówią, że nie robią nic niezwykłego, to uważamy że należy im się uznanie za profesjonalizm i poświecenie w codziennej Niezwykłej pracy. Uważamy ponadto że należy promować takie podejście  poprzez przekaz w mediach.

W przypadku zainteresowania tematem i konieczności doprecyzowania szczegółów polecamy się na przyszłość.

Beata i Dominik (nazwisko do wiadomości lekarzy)