Przejdź do głównej treści
Przejdź do menu
Poczta SU Kraków
Rozmiar czcionki A A A
Wersja dla niedowidzących

ul. Mikołaja Kopernika 36, 31-501 Kraków

Informacja telefoniczna pn-pt 7:30-15:00: +48 12 424 70 00

fax: +48 12 424 74 87

Rekrutacja

W związku z szerokim zakresem działalności Szpital Uniwersytecki poszukuje osób różnych specjalizacji, zarówno personelu medycznego jak i pracowników administracyjnych.

Zainteresowanych pracą w Szpitalu Uniwersyteckim prosimy o zapoznanie się z zakładką Oferty pracy. Jeśli spełniasz wymagania określone w ogłoszeniu wyślij swoje CV na adres rekrutacja@su.krakow.pl

Jak przebiega rekrutacja?

PROCES REKRUTACJI

I etap

Publikacja ogłoszenia

II etap

Selekcja otrzymanych aplikacji. Po analizie nadesłanych dokumentów kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy spełniają niezbędne kryteria i zapraszamy na spotkanie kwalifikacyjne.

III etap

Trzecim etapem rekrutacji jest spotkanie z kandydatem. Spotkanie prowadzi osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji wraz z przełożonym jednostki organizacyjnej, do której poszukujemy pracownika. W trakcie spotkania pytamy kandydatów o przebieg kariery zawodowej, dotychczasowe osiągnięcia i plany zawodowe a także na wybrane stanowiska stosujemy dodatkowe narzędzia rekrutacyjne:

  • Testy umiejętności

Testy umiejętności mają na celu sprawdzenie wiedzy i umiejętności kandydatów. Najczęściej testy umiejętności mają formę pytań jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru bądź też pytań otwartych czy zadań. Każdy z kandydatów dostaje taki sam zestaw, więc wszyscy mają równe szanse.

  • Próbki pracy/Symulacje

Próbka pracy/ symulacja to narzędzie rekrutacyjne, które polega na wykonaniu zadania/czynności, jakie na co dzień wykonuje się na stanowisku, na które kandydat aplikuje.

Decyzja

W przypadku wyższych stanowisk najlepsi kandydaci zapraszani są na dodatkowe spotkanie z Dyrektorem Szpitala Uniwersyteckiego.

Po podjęciu decyzji wybrany kandydat otrzymuje informację z propozycją pracy. Pozostali kandydaci, którzy brali udział w spotkaniach, otrzymują wiadomość z podziękowaniem oraz informacją o zakończeniu procesu rekrutacji.