Przejdź do głównej treści
Przejdź do menu
Poczta SU Kraków
Rozmiar czcionki A A A
Wersja dla niedowidzących

ul. Mikołaja Kopernika 36, 31-501 Kraków

Informacja telefoniczna pn-pt 7:30-15:00: +48 12 424 70 00

fax: +48 12 424 74 87

Staże

Lekarze

ubiegający się o staż kierunkowy w ramach odbywanej specjalizacji w Oddziałach Klinicznych i Zakładach Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie proszeni są na 30 dni przed jego rozpoczęciem o przesłanie na adres jednostki podania do Ordynatora Oddziału lub Kierownika Zakładu (po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu kwestii merytorycznych oraz wolnego terminu w sekretariacie), a następnie o przedłożenie stosownego porozumienia pomiędzy Szpitalem a jednostką macierzystą na 14 dni przed rozpoczęciem stażu w Sekcji ds. Zarządzania Personelem i Szkoleń Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (ul. Kopernika 19). 
W dniu rozpoczęcia stażu zaświadczenie o porozumieniu oraz skierowanie na czas jego trwania z miejsca pracy należy przedłożyć w sekretariacie.

Wzór porozumienia - zał. nr 1


Uwaga: wszelkie zmiany, bądź rezygnacje ze stażu proszę niezwłocznie zgłaszać w sekretariatach.


Lekarze - skierowani do odbycia specjalizacji w SU w Krakowie - całość proszeni są o wypełnienie poniższego porozumienia.
Wzór porozumienia - zał. nr 2Diagności laboratoryjni

ubiegający się o staż w ramach odbywanej specjalizacji diagnosty laboratoryjnego w Oddziałach Klinicznych i Zakładach Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie proszeni są na 30 dni przed jego rozpoczęciem o przesłanie na adres jednostki podania do Ordynatora Oddziału lub Kierownika Zakładu (po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu kwestii merytorycznych oraz wolnego terminu w sekretariacie), a następnie o przedłożenie stosownego porozumienia pomiędzy Szpitalem a jednostką macierzystą i diagnostą laboratoryjnym na 14 dni przed rozpoczęciem stażu na dziennik podawczy w Kancelarii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (ul. Kopernika 36, pokój nr 006).'

Wzór porozumienia - dla diagnosty laboratoryjnego - zał. nr 3

Porozumienia:

  • załącznik nr 1 [doc, 74 KB] Pobierz
  • załącznik nr 2 [doc, 66 KB] Pobierz
  • załącznik nr 3 [doc, 49 KB] Pobierz